Bpesten szoba kiadó hölgynek
Bpesten egyedülálló független átlagos ill vékony alkatú nem dohányzó hölgynek berendezett szoba akár azonnali költözésel kiadó Mindent megtudunk beszélni
3 Ft/m2 | 10 m2
XVIII. kerület, Budapest
ma 00:06
Hirdetések – Hirdetések az oldalon: 20 50
3 Ft/m2 | 10 m2
XVIII. kerület, Budapest
ma 00:06
Csak Ingatlancsere Budapest !!! Bp, XVIII. Kinizsi utcában, földszintes ,parkra néző, erkélyes, zöldövezeti, kertváros szélén lévő, csendes 47 nm 1,5 szobás téglaépítésű, részben felújított öröklakás! Zárható folyosó és erkély, hőszigetelt műanyag nyílászárók, reluxák, redőnyök. Nappali, háló, konyha, ...
263 Ft/m2 | 47 m2
XVIII. kerület, Budapest
tegnap 06:46
Eladó ENERGIATAKARÉKOS LAKÁS. Bp XVIII ker Csontváry Kosztka Tivadar 32 szám.1 emeleti, Szigetelt Panel Programon felújított (A-energetikai besorolás 2015-ben ) és kifizetett! 1+3 félszobás étkező, előszoba, konyha, gardrób, WC és fürdő külön. 06 70 5728049 Vonalas: 256 17 46 ...
1008219 Ft/m2 | 73 m2 | 4 szoba
XVIII. kerület, Budapest
május 12
Budapest és maximum 15km-es körzetében. Nem lenne probléma ha felújítandó lenne mivel építőiparban dolgozom így tudnám mellette vállalni . Ár:100 ezer forint körül
10000 Ft/m2 | 10 m2
XVIII. kerület, Budapest
május 9
ÁRCSÖKKENÉS!!! 84.9 M Ft helyett MOST 79.9 M Ft!!! Budapest 18. kerületében családi házas övezetben, csendes utcában, 2 szoba+nappalis házrész, saját 150 m2-es telekkel és garázzsal eladó! A telken 2 db lakrész található, ebből az első eladó, ügyvéd általi használati megosztással rendelkezik, melyet ...
1125352 Ft/m2 | 71 m2 | 2 szoba
XVIII. kerület, Budapest
április 28
XVIII. kiemelt övezetében 531 nm-es telken, két lakásos, kiváló elrendezésű családi ház eladó. A 82 nm-es földszinti lakásban széles, hosszú előszoba, 2 külön nyíló szoba, kádas fürdőszoba, tágas étkező, konyha és éléskamra található. A helyiségek világosak, nagy ablakai redőnnyel szereltek. A 83 nm-es ...
1024242 Ft/m2 | 165 m2 | 6 szoba
XVIII. kerület, Budapest
április 24
Ingatlancsere Budapest, XVIII. Kinizsi utcában, földszintes,parkra néző,erkélyes,zöldövezeti,kertváros szélén lévő,csendes 47 nm 1,5 szobás téglaépítésű,részben felújított,tehermentes öröklakás! Zárható folyosó és erkély,hőszigetelt műanyag nyílászárók, reluxák, redőnyök. Nappali,háló, konyha, 4nm erkély,4nm ...
263 Ft/m2 | 47 m2 | 1 szoba
XVIII. kerület, Budapest
március 17
Összeköltözők figyelmébe! Kétszintes családi ház eladó reális áron. Pestszentimre csatornázott zöldövezetében 720 nm-es (200 nöl-ös) telken. Hőszigetelt falak, kicsi rezsi. A központi fűtést kondenzációs gázkazán biztosítja. Szintenként külön WC és fürdőszoba. Ásott kúttal, 10 m2-es pincével, több bejárattal, ...
875000 Ft/m2 | 160 m2 | 5 szoba
XVIII. kerület, Budapest
május 21